До Дня захисту дітей – телерадіомарафон «Поспішаймо робити добро»

1369907879Щороку 1 червня, в перший день літа, в Україні відзначається Міжнародний День захисту дітей — чудове свято одвічної надії та радості. Бо ж саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.  Діти – це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них.  Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!

За доброю волинською традицією напередодні цього дня обласне відділення Дитячого фонду України спільно з ВОДТРК проводить благодійну акцію – телерадіомарафон «Поспішаймо робити добро».

Цьороріч захід відбуватиметься 29 травня. Упродовж телерадіомарафону збиратимуться  кошти для надання матеріальної допомоги дітям з особливою долею, кому послане випробування сирітством, бідністю, хворобами, а також дітям, батьки яких захищають територіальну цілісність України в зоні АТО на Сході України.

Прошу вас вкотре проявити своє милосердя і благородство, долучившись до цього благодійного заходу. У кожної дитини має бути щасливе дитинство, без сліз і турбот. Віддати часточку себе для втілення цієї мети – свята справа. Поспішаймо робити добро. Нехай Господь посилає вам гарне здоров’я, злагоду та достаток.

 З повагою, голова Любешівської районної  радиНагорний П.Н.

 

Благодійні пожертви можна переказувати на розрахунковий рахунок №26000000001727 в ПАТ «Укрсоцбанк» в м. Києві, МФО 300023, код 05810132.

2015-05-28
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх