Звернення з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги голови Волинської обласної ради

pbmfiw6ulrgШановні Волиняни!

       70 років тому цивілізований світ відстояв свої цінності, здобувши Перемогу над нацизмом та засудивши злочини проти людяності, вчинені в Другій світовій війні. Ця страшна катастрофа на території України була не просто війною двох людиноненависницьких режимів, не просто військовим протистоянням  Вермахту та Радянської армії. Це – трагедія, яка забрала мільйони життів, спровокувала десятки локальних міжетнічних конфліктів, понівечила долі, розлучила  родини, знищила цілі села та міста, зруйнувала економіку. Українська земля, рясно скраплена кров’ю своїх Героїв, зазнала чи не найбільших втрат в Європі. В роки війни українці змушені були  воювати під різними прапорами та девізами, але з єдиним прагненням – звільнити Україну від окупантів та повернути на свою землю мир. Ми ніколи в історії не були завойовниками, але тому, хто на нас йшов зі зброєю, ми зброєю і відповідали. Неоціненний подвиг та самопожертва українських воїнів в Другій світовій війні були принесені на вівтар Перемоги над нацизмом.

        Схилімо голови в знак світлої пам’яті про наших співвітчизників, загиблих на фронтах та в національно-визвольній боротьбі середини минулого століття.  Вони гідні нашої поваги та пошани. Згадаймо, що жертвами  війни було й цивільне населення: сотні тисяч невинно убитих, закатованих, заморених голодом… Помолімося сьогодні за усіх, чиї життя обірвала війна. Нехай ця молитва об’єднає наші серця, а їм дарує спокій і втіху на Небесах.

        Слова безмежної вдячності і шани висловлюю сьогодні Вам, дорогі ветерани! Ми горді тим, що є Вашими нащадками і раді, що Ви є нашими сучасниками. Турбота про Вас – наш святий обов’язок. Отож, будемо намагатися виконати його гідно. Ваша самовідданість,  моральні принципи,   патріотизм і мудрість – неоціненне багатство в духовній скарбниці нашого народу. Бажаю Вам міцного здоров’я, добра і довголіття. Від імені всіх депутатів обласної ради, дякую усім, хто боронив Україну від зла і пекла. Дякую Вам за Перемогу! Ваші подвиги є для нас уроком, а, головне, вони додають впевненості в тому, що хто захищає свою землю, той завжди перемагає.

        Вірю, що Україна обов’язково святкуватиме тріумф перемоги і в нинішній баталії, нав’язаній нам Росією – країною-агресором, що ігнорує сучасну систему міжнародних відносин та зневажає християнські цінності.

       Бажаю усім волинянам сили духу, оптимізму, миру і злагоди!

 

      Слава Україні! Героям Слава!

 

      З повагою, голова Волинської обласної ради Валентин Вітер

2015-05-08
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх