Привітання зі святом Світлого Хрестового Воскресіння

voskresenieДорогі земляки, шановні християни!  

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.

«Пасха в нас, — каже святий Григорій Богослов у своєму пасхальному слові, — це празників празник і торжество торжеств, яке настільки перевищує всі інші торжества, не тільки людські, але і Христові, що в його честь відбуваються, наскільки сонце перевищує зірки».

Пасхальні дні – це час віддати шану в першу чергу Спасителю, а також всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.

Окремо помолімось у ці дні і за наших відважних воїнів, їх сім’ї, за всіх людей, які боронять мирне небо нашої рідної України

У дні Світлого Христового Воскресіння бажаємо вам і вашим родинам відчути у повній мірі щедроти української землі та родинне тепло. Нехай ваше життя буде яскравим, як великодній рушник, веселим, як українська писанка, прекрасним як весна. Хай Великодні дзвони принесуть у вашу оселю віру, надію та любов.

Від усього серця бажаємо вам Божої благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!   

Голова районної ради  П.Н. Нагорний

2015-04-09
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх