Знайомство з Ресурсним центром зі сталого місцевого розвитку

rozv300x100uaНа реалізацію статутних завдань Української асоціації районних та обласних рад продовжується модернізація Веб-порталу Ресурсного Центру зі сталого місцевого розвитку (http://rozvytok.in.ua/), створеного при Української асоціації районних та обласних рад за підтримки проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. Веб-портал розроблений у урахуванням кращих світових практик діяльності Центрів управління знаннями, як професійна соціальна мережа. Центр надає можливість його користувачам знайти інформацію на тему розвитку громад, виконання проектів, ефективного управління та поділитися набутим досвідом і наявною інформацією. База даних Центру є спільним результатом роботи його користувачів. Портал спрямований на розвиток демократії участі через Форум, який надає можливість ініціювати теми з обговорення або приєднатися до вже діючих тем.

У 2015 році на Форумі Веб-порталу Ресурсного центру здійснюється діяльність по наданню фахових консультацій із наступних питань:

– застосування земельного законодавства у діяльності органів місцевого самоврядування;

– запобігання корупції в органах місцевого самоврядування;

– реформування місцевого самоврядування, територіальної організації влади, адміністративно-територіального устрою;

– з питань формування екологічної політики та природокористування.

Крім цього,  на  Веб-порталі Ресурсного центру продовжується формування бази даних кращих практик місцевого і регіонального розвитку.

2015-03-24
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх