СЬОГОДНІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ

Сьогодні в сесійному залі адмінбудинку відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району.

Перед початком комісії депутати хвилиною мовчання вшанували пам′ять депутата районної ради, голови постійної комісії  з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району Бущук Любові Хомівни, яка передчасно пішла з життя 16 березня цього року.

На розгляд  комісії було внесено такі питання:

– Про роботу голови районної ради за звітний період.

– Про хід виконання та внесення змін і доповнень до Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 – 2015 роки.

– Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2014 рік.

– Про продовження на 2015 рік терміну дії, внесення змін та доповнень  до  Програми інформатизації Любешівського району на 2012-2014 роки.

– Про зміни і доповнення до «Районної Програми створення використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2012-2016 роки» на 2015 рік.

– Про внесення змін до рішення районної ради від 29.01.2015 №32/3 «Про районний бюджет на 2015 рік».

– Про прийняття права на виконання делегованих повноважень селищної , сільських рад Любешівського району щодо централізованого тимчасового зберігання архівних документів.

– Про затвердження переліків нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району, що може бути передане в оренду та продане через аукціон у 2015 році.

– Про затвердження Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району.

– Про передачу майна клубних закладів культури району, що  знаходиться у власності громад селищної та сільських рад, у  спільну власність територіальних громад сіл, селища Любешівського району.

– Про передачу майна спільної власності територіальних  громад сіл, селища Любешівського району.

Усі проекти рішень, крім останнього, зі змінами та доповненнями було підтримано.

2015-03-19
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх