Спільне засідання постійних комісій

Сьогодні у сесійному залі райдержадміністрації відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, побуту, торгівлі та зв’язку і з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин та соціального розвитку села.

На розгляд  спільного засідання комісій було внесено наступні питання:

1. Про роботу голови районної ради за звітний період.

2. Про хід виконання  та внесення змін і доповнень до Програми економічного і     соціального розвитку району на 2014-2015 роки.

3. Про звіт про виконання районного бюджету за 2014 рік.

4. Про підсумки виконання та продовження терміну дії на 2015 рік «Програми підтримки малого підприємництва у Любешівському районі на 2013-2014 роки».

5. Про якість надання поштових послуг населенню району Любешівським центральним відділенням поштового зв’язку Центру поштового зв’язку №3 Волинської дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта.

6. Про стан та пріоритети розвитку населених пунктів Бірківської сільської ради.

7. Про хід виконання рішення постійних комісій районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, побуту, торгівлі та зв’язку і з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин та соціального розвитку села від 27.11. 2014 № 23/5 «Про санітарний та екологічний стан водозабірних свердловин в районі та здійснення заходів із запобігання забруднення водоносних горизонтів питної води.

8. Про Звернення депутатів Любешівської районної ради до Волинської обласної ради, щодо відміни підпункту 1.6 пункту 1 рішення Волинської обласної ради від 26.02.2013 №17/82 «Про надання мисливських угідь в користування».

Різне.

2015-03-17
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх