Вітання голови районної ради зі святом 8 Березня

zi-svyatomНіжні матері, турботливі бабусі, любі сестри,

кохані дружини, милі дочки й онучки!

Дорогі жінки!

У переддень  свята, що символізує прихід весни, як голові районної ради    разом  з  усіма  чоловіками району,  засвідчити  вам  свою  шану  і  повагу, сердечно  привітати  зі  святом  Жінки, Весни  та  Краси!

 Буття кожної людини осяяне життєдайним жіночим началом. Жінка – вінець природи, святиня, ненька, господиня, подруга, трудівниця, берегиня родинного вогнища, уособлення найвищих людських чеснот. Немає нічого більш дорогого і святого в світі, ніж жінка, що дала дитині життя і що навчила її бути Людиною.

  Представниці прекрасної статі це більшість населення нашого району. Працелюбні, талановиті, успішні, вони трудяться не тільки в традиційно жіночих колективах – закладах освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, але й у виключно чоловічих: силових відомствах та службах, підприємництві. Немало жінок нашого краю є хорошими керівниками, посідають відповідальні посади у сфері місцевого самоврядування, очолюють громадські та політичні організації, а значить, є активними будівничими нашого спільного добробуту. Велика вам шана за це.

Ми  знаємо  не  лише  вашу  любов, але й вашу мужність. В найважчі  періоди  нашої  історії  ви  підставляли  чоловікам  своє  плече, помножували  їхні  сили.

І нехай  сьогодні,  в силу складної соціально – політичної ситуації в державі, на серці в наших матерів та дружин  лежить важкий тягар життєвих проблем, я переконаний, що попереду  нас  чекають  кращі  часи якщо ми всі гуртом будемо  робити  все, щоб вони  настали  якнайшвидше.  Твердо  знаю, що  у  радості  й  горі, щасті і недолі, статках і скруті  незрадливою  нашою  опорою  є ви – наші дорогі жінки.

Любі, милі і прекрасні жінки!

Прийміть мої щирі, теплі і сердечні вітання з нагоди – дня восьмого Березня. Бажаю вам миру, взаєморозуміння з близькими людьми, сімейного затишку, здорових і благополучних дітей, зігрітих любовю вечорів і ранків. Нехай ця весна принесе Вамрадість життя, відчуття оновленності, оптимізму та впевненості у прийдешньому дні. Нехай єднає вона всіх у добрих починаннях, у спільній праці, задля вашого жіночого щастя, задля кращого майбутнього. Зі  святом  вас – чарівні, любі і дорогі  жінки  Любешівщини!

2015-03-06
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх