Реалізація ІІІ фази проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

IMG_4901Впровадження Третьої фази Спільного проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Любешівському районі було розпочато ще у листопаді 2014 року. Відповідно до методології проекту у чотирьох відібраних територіальних громадах району проведено перші діалоги із місцевими жителями. Координатор Волинського обласного ресурсного центру громад Ірина Бойко представила  проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» та ознайомила із пріоритетами і умовами співфінансування  мікропроектів  громад. Також в процесі спілкування із жителями сіл пані Ірина розповіла про результати реалізації І фази проекту МРГ в районі.

За підсумками обговорення всіма громадами були прийняті рішення про участь у ІІІ фазі проекту МРГ, в результаті чого було підписано угоди про партнерство між Програмою розвитку ООН та Залізницькою, Деревківською, Дольською і Гірківською сільськими радами. Також відповідно до умов співпраці з проектом і з числа сільських активістів  було створено громадську організацію «Благовіст» у селі Гірки та  переобрано керівний склад ГО «Деревчанка» та ГО «Дольськ»

У зв’язку із  участю Залізницької та Деревківської сільськоих рад у І фазі проекту, дієвістю громадських організацій «Сприяння» і «Деревчанка» – в ході першого діалогу було визначено найактуальніші проблеми територіальної громади та відібрано  пріоритети. Зокрема у Залізниицькій громаді – «Енергоефективність» для підготовки мікропроектної пропозиції щодо встановлення вікон у школі. У Деревківській громаді – ремонт та утеплення даху школи.

Робота в районі по реалізації ІІІ фази проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» здійснюється відповідно до графіку впровадження Проекту та коректив обласних координаторів. Громадські організації проходять процедуру реєстрації та перереєстрації відповідно до вимог чинного законодавства і виготовляють проектно-кошторисну документацію.

2015-03-05
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх