Інформація щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

1347003334-random6704-07_09_12Міністерство юстиції України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

–    начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області;

–    заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області з питань державної виконавчої служби – начальника управління державної виконавчої служби;

–    заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області з питань державної реєстрації – начальника управління державної реєстрації.

До участі в конкурсі на посади начальників головних територіальних управлінь юстиції в областях та їх заступників запрошуються громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі та/або за фахом на керівних посадах в інших сферах не менш як п’ять років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Міністерства  юстиції                        такі документи:

-заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими
законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження
державної служби;

– заповнену особову картку (форма № П-2ДС) з відповідними
додатками;

– фотокартку розміром 4×6 см,

– копії документів про освіту, з додатками підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий
рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії
корупції»;

– копію документа, який засвідчує особу (паспорт);

– копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

– копію трудової книжки, довідку про допуск до державної таємниці  (у  разі її наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати  праці  надається  Департаментом   кадрової  роботи  та  державної служби.

З метою перевірки знань кандидатів на посади керівних працівників головних територіальних управлінь юстиції, Міністерством юстиції запроваджено добровільне тестування.

Для участі у добровільному тестуванні особі необхідно заповнити та подати анкету.

Документи для участі у конкурсному відборі та анкети для участі у добровільному тестуванні приймаються протягом ЗО календарних днів з дня опублікування оголошення на   офіційному веб-сайті Міністерства.

Документи та анкета приймаються за адресою: м. Київ, вул. Городецького, буд. 13, каб.№105.

Анкету для участі у добровільному тестуванні можна надіслати на електронну скриньку konkyrsniividbir@miniust.gov.ua. Телефон для довідок: 271-17-25.

2015-02-17
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх