Пам’ятник Героям Небесної сотні

21 листопада 2014 року Любешівщина вшановувала День Гідності та Свободи – річницю подій на Майдані.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі. Ті, для кого “справедивість”, “гідність”, “свобода”, “Україна” були не просто словами, а сенсом їх життя. Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів – це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались…

На вимогу громади та з ініціативи ГО “Майдан-Любешів” було прийнято рішення про створення пам’ятника Героям Небесної сотні. 

Нашим земляком скульптором  Романом Домашичем виготовлено декілька варіантів ескізів пам’ятника Героям Небесної сотні (на фото), які представлені для перегляду у фойє районного Будинку культури.

Просимо громаду Любешівського району долучитися до обговорення щодо вибору пам’ятника. З пропозиціями та зауваженнями щодо цих макетів, а також за бажанням надати власні,  жителі району можуть протягом двох тижнів звертатися  в прес-центр ГО «Майдан-Любешів», в приймальні районної ради та райдержадміністрації і до редакції газети “Нове життя”. Нехай ця робота буде дійсно народною. Нехай кожен візьме у ній участь – чи ідеєю, чи голосуванням, чи підтримавши фінансово.

Пам’ятник планується встановити на площі біля адмінбудинку райдержадміністрації.

IMG_2968(3) IMG_2966(1) IMG_2967(2)

2015-01-31
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх