Відбулася 32 позачергова сесія районної ради

29 сесіяСьогодні 29 січня у залі засідань районної державної адміністрації відбулася позачергова 32 сесія районної ради шостого скликання. На розгляд депутатів було винесено 2 питання, які пройшли попереднє обговорення на засіданнях постійних комісій районної ради

1. «Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення проведення мобілізаційних заходів в районі та соціального захисту військовослужбовців, їх сімей у зв’язку з проведенням цих заходів у 2014-2015 роках».

2. «Про районний бюджет на 2015 рік».

До сесійної зали прибули 27 депутатів районної ради. Також були присутні на засіданні керівники районних організацій,  представники територіальної громади та преси.

Перед початком засідань депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Крут

Традиційно на початку пленарного засідання головуючим було надано слово депутатам для оголошення своїх запитів та зачитано відповіді на запити депутатів прийняті на попередніх сесіях районної ради.  До присутніх звернулися депутати : Андрушкевич В.М., Савчук О.І. із запитами:

– щодо проведення лінії Укртелекому та під’єднання села Дольськ до мережі Інтернет (запит підтримано);

– про перенаправлення начальнику управління МВ УМВС Волинської області запиту щодо порушення  виборчого законодавства (запит не підтримано) .

Після розгляду та обговорення  питань проекти рішень були підтримані.

На завершення голова районної ради Нагорний П.Н. подякував присутнім за розуміння, підтримку та толерантність.

2015-01-29
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх