До відома сільських рад. Інформує головне управління статистики

Головне управління статистики у порядку інформації повідомляє, що у 2015 році закінчується п’ятирічний термін дії основних документів погосподарського обліку, які закладалися станом на 1 січня 2011 року, -погосподарських книг, затверджених наказом Держкомстату України від 11.10.2010р. №418.

У зв’язку з цим, у поточному році Держстатом буде переглянуто методологію організації та ведення погосподарського обліку, а також його інструментарій на наступні п’ять років.

Метою погосподарського обліку є накопичення і систематизації відомостей, які збираються сільськими, селищною радами по розташованих на їхній території сільських населених пунктах і які є необхідними для виконання ними своїх повноважень та інформаційного забезпечення органів місцевого самоврядування всіх рівнів і органів виконавчої влади про соціально-демографічні характеристики населення в сільській місцевості, його потенціал у сфері сільського господарства.

Тому для перезакладення документів погосподарського обліку на період 2016-2020 років пропонуємо при формуванні бюджетів сільських, селищних рад передбачити кошти на виготовлення документів погосподарського обліку і/або їх роздрукування з електронних носіїв в умовах ведення погосподарського обліку в електронному вигляді, яке набуває дедалі більшого поширення.

Начальник Головного управління статистики у Волинській області  В.Ю.Науменко

2015-01-28
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх