Програма Хабітат в Україні: про перспективи співпраці

Одним з основних напрямків роботи Центру муніципального менеджменту (Хабітат) створеного у 1994 році для реалізації в Україні Програми ООН по населених пунктах(UN-Habitat)є нарощування управлінського потенціалу депутатів місцевих рад, виборних керівників органів місцевого самоврядування та фахівців місцевих органів влади шляхом надання їм практичної допомоги у розробці та впровадженні нових форм, систем і методів організації, управління та стратегічного планування, залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги для реалізації Регіональних та Місцевих цільових програм, орієнтованих на вирішення нагальних проблем територіальних громад.

Центр муніципального менеджменту (Хабітат) спільно з Фондом «Україна – Хабітат» та органами місцевого самоврядування пілотних районів та малих міст у першому кварталі 2015 року розпочинає формування Місцевих інвестиційних програм розвитку житлово-комунального господарства на 2015 – 2020 роки за наступними напрямками: 1. Реконструкція мереж водопостачання; 2. Реконструкція мереж теплопостачання; 3. Утилізація твердих побутових відходів; 4. Реконструкція мереж вуличного освітлення; 5. Розвиток інженерної інфраструктури міста та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ); 6. Реконструкція очисних споруд; 7. Реконструкція (капітальний ремонт) комунальних доріг, вулиць та благоустрій; 8. Модернізація (заміна) ліфтів; 9. Реконструкція котелень; 10. Енергозбереження.

У разі отримання від району зареєстрованих ЗАЯВОК (необхідно  зареєструвати на сайті Фонду «Україна – Хабітат» –www.fund.habitat.org.ua– у розділі «Процедури роботи з Фондом»), Центром спільно з експертами Фонду «Україна – Хабітат» та міжнародних організацій донорів країн-членів ООН та Європейського Союзу буде проведедо їх попередню оцінку та організовано робочу зустріч у Центрі електронної інформації ООН (м.Київ) за участю Голови районної ради, народного депутата України та депутатів обласної ради від району по узгодженню ПЛАНУ ДІЙ по реалізації заявлених проектів на 2015 рік.

У другому кварталі 2015 року розпочнеться робота Групи управління проектами району з доопрацювання заявлених проектів, визначення приватних партнерів (в т.ч. іноземних) – учасників Програми, підписання Договорів про державно-приватне партнерство та організація фінансування заявлених проектів за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, позик міжнародних фінансових організацій, кредитів комерційних банків, приватних інвесторів, грантів та технічної допомоги міжнародних організацій донорів країн-членів ООН та Європейського Союзу.

Маючи 20-ти річний практичний досвід підготовки Груп управління проектами місцевих органів влади та.приватних підприємств за Програмами ООН-Хабітат по стратегічному плануванню та залучення інвестицій у сталий розвиток населених пунктів в Україні Центр муніципального менеджменту(Хабітат) гарантує 100% результат реалізації Місцевих інвестиційних програм на 2015 -2020 роки за механізмом державно-приватного партнерства.

2015-01-17
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх