МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ ІІІ

Впровадження Третьої фази Спільного проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» розпочато у Любешівському районі під час районного семінару. У семінарі взяли участь заступник голови районної ради Хрупчик Володимир Мартинович, заступник голови районної державної адміністрації Фесик Сергій Іванович, координатор обласного  ресурсного центру громад Ірина Бойко, сільські голови, керівники відповідних відділів, управлінь, організацій, представники ЗМІ.   Відкрив засідання заступник голови районної державної адміністрації Фесик Сергій Іванович, який привітав учасників зустрічі та підкреслив, що реалізація цього Проекту у районі розпочалась у 2008 році і тривала до 2010 року. У чотирьох сільських радах було реалізовано 5 мікропроектів.

Протягом семінару учасникам було представлено результати успішної реалізації Проекту МРГ-ІІ у Волинській області та принципи впровадження Третьої фази Проекту.
В результаті проведеного семінару було підписано Угоди про партнерство між ПРООН та керівниками району, оголошено конкурс для сільських рад.

Довідково. Для участі у впровадженні Третьої фази Спільного проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Волинській області відібрано 9 районів: Старовижівський, Любешівський, Горохівський, Любомльський, Камінь-Каширський, Маневицький, Рожищенський, Ківерцівський та Луцький райони
У кожному районі на конкурсній основі буде відібрано 4 територіальні громади, які зможуть об’єднатися та впровадити мікропроект завдяки співфінансуванню Проекту, місцевого бюджету та громади.222

1

2014-11-24
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх