Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III

 

narada_09.09.14_196На Волині розпочалася третя фаза з впровадження спільного Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III”. Голова районної ради Нагорний Петро Никонович вчора взяв участь у регіональному семінарі, на якому презентували основні аспекти цієї програми.

Представити Проект на Волинь приїхав міжнародний менеджер Спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  Джейсінгх Сах.  Пан Сах, голова обласної ради Валентин Вітер та голова облдержадміністрації Володимир Гунчик підписали партнерську угоду про співпрацю.

Проекту МРГ буде спрямовано на відновлення  базової соціальної та комунальної інфраструктури, в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з  розвитком малого аграрного бізнесу, а також співпраця з університетами. Партнери проекту підкреслили, що розуміють непросту ситуацію в Україні і змінили  умови співфінансування проекту. Відтепер,  70% коштів оплачуватиме Європейський Союз, а 20-25% – місцеві бюджети Волині.

До слова, процес впровадження першої фази Проекту МРГ у Волинській області розпочався 30 квітня 2008 року. Згодом, успішно розпочалася друга фаза Проекту в липні 2011 року. Протягом двох фаз Проекту МРГ усього 72808 чоловіків, жінок та дітей області покращили умови свого життя через реалізацію мікропроектів щодо відновлення дитячих садків та шкіл (91), медичних пунктів (17), доступу до якісної води (2), енергозберігаючого вуличного освітлення (14). Місцеві ініціативи були успішно реалізовані завдяки об’єднанню зусиль мешканців сіл, місцевої, районної та обласної влади, Проекту МРГ та приватних спонсорів.

2014-10-01
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх