НАЙКРАЩА МЕДСЕСТРА 2014 – З ЛЮБЕШІВЩИНИ

 


конкурс“Надію Павлючик із Волинської області сьогодні визнано переможницею VIII Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності медичних сестер “Ескулап професіонал 2014″, який проходив на базі Черкаського медичного коледжу”
– пише 12.09.2014 року “Прочерк інфо”. “До Черкас приїхали найкращі медсестри з 18 областей України (не було представників від Донецької, Луганської областей, Криму та Севастополя). Конкурс проводиться за підтримки Міністерства охорони здоров’я. «Ескулап-професіонал» відбувся у два етапи. Спочатку у учасників перевіряли теоретичні знання з медицини, а потім практичні навички. Цьогоріч у зв’язку із трагічними подіями на Сході України, трохи змінили умови конкурсу – усі розважальні моменти були виключені. Найкращі знання за результатами усіх конкурсів показала Надія Павлючик “.

Насправді Надія Павлючик – це наша землячка із села Люб’язь, працює в Любешівській  ЦРЛ у стоматологічному відділенні. 3 липня 2014 року із 3о учасниць її обирали переможницею  конкурсу «Найкраща медична сестра Волині 2014», що  відбувся на базі Луцького  медичного коледжу. Так вона потрапила на Всеукраїнський конкурс від Волинської області.

За традицією конкурс проводиться в тій області, яка одержала перемогу попереднього разу. Отже наступний “Ескулап професіонал” у 2015 році відбудеться на Волині у Луцьку .

надія

Надія – найкраща медсестра, красуня і просто людина з великим серцем.

2014-09-15
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх