Відповідь на звернення

 

За дорученням Голови Верховної Ради України Турчинова О.В. у Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин розглянуто Ваше  звернення про внесення змін до земельного законодавства. За результатами розгляду повідомляю наступне.

На розгляді Верховної Ради України знаходиться проект Закону України про внесення змін до Конституції України (щодо повноважень органів державної влади та місцевого самоврядування) реєстр.№ 4178а, поданий Президентом України України, який сприятиме налагодженню більш ефективного конституційно-правового механізму функціонування вищих органів державної влади, збалансування конституційних повноважень різних суб’єктів в системі «стримувань і противаг», а також утвердженню якісно нових засад функціонування системи органів місцевого самоврядування.

Прийняття вказаних змін до Конституції України спричинить необхідність внесення змін до земельного законодавства, відповідно Ваші пропозиції про внесення змін до земельного законодавства України, будуть розглянуті при опрацюванні таких змін до земельного законодавства.

Голова комітету Г. Калетнік

 

2014-08-06
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх