21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Шановні жителі району! Вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

21 листопада ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Цей день – незаперечний доказ відродження української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події 2013-2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні. Ми відродилися як сучасна європейська нація, нація вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

Щиро дякую кожному з вас, дорогі земляки, за те, що ви – патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи.

Ми пам’ятаємо все. Цього дня ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав заради нас і України своє життя. Впевнені,  перемога буде за нами. Ми докладемо усіх зусиль для будівництва держави, якою будуть пишатися наші нащадки.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода в домівках усіх жителів району, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою, голова районної ради Петро НАГОРНИЙ.

2020-11-20
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх