Вітання голови районної ради з Міжнародним днем студента

Шановні студенти! Щиро вітаю вас зі святом молодості та надії, енергії та мрій, романтики та оптимізму – Міжнародним днем студента!

Це цікавий, веселий та водночас дуже відповідальний етап у житті кожної людини, коли закладаються основи майбутніх професійних та життєвих успіхів.

Бути студентом – означає бути незалежним, неупередженим, безстрашним, вірити в свої сили. Адже для вас – молодих та сміливих – немає нічого недосяжного.

Приємно відзначити, що молодь Любешівщини здібна, творча, прогресивна, мисляча, постійно прагне пізнавати незвідане, висувати перед собою максимальну мету і досягати свого. Ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, що невдовзі обіруч візьметься за розбудову та реформування країни, яка обрала європейський вектор розвитку.

Переконаний, що кожен із вас віднайде в суспільстві місце, гідне визнання і пошану! Будьте впевнені в своїх силах, ефективно використовуйте кожну можливість, яку дарує вам доля, і не втрачайте дух свободи!

Міцного здоров’я вам, миру, особистого щастя, успіхів у навчанні, сил, натхнення, віри в краще майбутнє і хай здобуті вами знання та вміння стануть запорукою ycпiшного майбутнього.

З повагою, голова Любешівської районної ради Петро НАГОРНИЙ.

2020-11-17
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх