Вітання голови районної ради з Днем працівників сільського господарства

Шановні аграрії! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Аграрна галузь – це фундамент економіки України і запорука добробуту українців. Тому День працівників сільського господарства – це, насамперед, визнання державою звитяжної хліборобської праці.

Робота в полі чи на фермі не є легкою та потребує від людини певних знань і досвіду, а також особливого ставлення до землі. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника – залишаються взірцем для багатьох.

Цього року працівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, переробних комплексів, фермери доклали чимало зусиль для того, аби закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва Любешівщини    та України в цілому.

Завдяки сільським працівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Це лише невеличка частка наших здобутків. Тож висловлюю слова подяки аграріям за працелюбність та щедрість душі, за вірність обраній справі, а також за збереження традицій села.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, щедрих врожаїв та невичерпного натхнення! Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим родинам. Нехай завжди у наших домівках буде радість і достаток, а у державі – мир!

З повагою, голова Любешівської районної ради Петро НАГОРНИЙ.

2020-11-15
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх