ВІТАННЯ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

констит 222jpgДень прийняття Основного Закону України є державним святом – Днем Конституції!  Його слід сприймати як свято затвердження наших прав і свобод, ствердження того, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Конституція не має вічного характеру, вона приймається народом, а відтак, може ним і змінюватися. Тим більше нині, у перехідний час, коли динамізм перетворень дуже швидкий і врахувати усі проблеми і перспективи в Основному Законі нелегко. Зміни, що відбуваються у будь-якій державі, мають обов’язково відображатися і в її конституції. Це закономірний процес, притаманний всім цивілізованим державам.Не є винятком і Україна.  Демократичний розвиток її ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

Від імені депутатського корпусу  вітаю усіх жителів району з Днем Конституції. Міцного вам здоров’я, бадьорості духа та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє нашої спільної держави. Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства. Нехай доля ваша буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення!

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

Слава Україні!

Голова районної ради Нагорний П.Н.

 

2014-06-26
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх