Вітання голови районної ради з Днем автомобіліста та дорожника

Шановні автомобілісти та працівники дорожньої служби!

Вже традиційно в останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника.

Щиро вітаю вас із професійним святом! Так уже склалось, що автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь якого міста, силища чи села, незалежно від кількості проживаючих у ньому мешканців.

Дорога – символ руху. Рух – символ життя. Дороги ведуть нас у майбутнє, поєднують з рідними та близькими людьми, об’єднують народи та цілі країни. Усі ми щодня користуємося транспортом, а значить – вашою працею. І це професійне свято – ще один привід висловити щиру вдячність за вашу роботу. Хоча нині ваша галузь переживеє чи не найскладніші часи, я впевнений, що ця перспективна галузь стабілізується, і ви, як майстри своєї справи побудуєте надійні, європейського зразка дороги, якими пишатимемося не лише ми, а й наші діти та онуки.

Бажаю всім працівникам галузі міцного здоров’я, миру, щастя, добробуту, нових трудових здобутків та невичерпної енергії.

Нехай ваша праця, шановні автомобілісти і дорожники, приносить вам радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед вами нові перспективи.

З повагою,

голова районної ради         Петро НАГОРНИЙ

2020-10-25
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх