ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ!

23 жовтня 2016 року осіннього дня Любешівщина здригнулась від страшної звістки – у зоні проведення антитерористичної операції загинув мешканець Любешівського району Іван Хрупчик.

Він народився у 1993 році в с. Судче Любешівського району. Влітку 2016 року підписав контракт на військову службу. Іван Хрупчик, позивний «Шаміль», був у складі 130-го окремого розвідувального батальйону ЗСУ. Хлопець загинув у районі селища Луганське Донецької області під час виконання бойового завдання.

Ніщо не може залікувати біль та смуток рідних. Але пам’ять про нього житиме завжди у наших серцях. Вічна слава Герою!

З метою гідного вшанування пам’яті загиблого Героя, заступник голови районної ради Марія Чикида та керівник апарату районної державної адміністрації Тамара Ковальчук, відвідали та поклали квіти від імені районної влади та громадськості району до могили загиблого учасника АТО.

12 жовтня 2017 року на фасаді приміщення Любешівського технічного коледжу Луцького національного технічного університету відкрили пам’ятну дошку Івану Хрупчику, а в 2018 року – на фасаді загальноосвітньої школи в Судчі.

На території ЗЗСО “Судченський ліцей” було висаджено сад на честь загиблого героя, який і носить його ім’я «Іванків сад».

Згідно рішення Любешівської районної ради від 20.12.2019 року № 36/22  присвоєно звання «Почесний громадянин Любешівського району» Хрупчику Івану Васильовичу посмертно.

Рішенням Волинської обласної ради від 10.09.2020 року № 31/3 присвоєно звання «Почесний громадянин Волині» (посмертно).

2020-10-23
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх