Допомога з Любешівщини військовослужбовцям 51-ої бригади

IMG_1453

16-тoнний гумaнiтaрний вaнтaж для вiйськoвoслужбoвцiв 51-oї oкремoї мехaнiзoвaнoї бригaди, якa нинi дислoкується в Микoлaєвi, доставлений з Любешова у суботу 14 червня на полігон «Широкий лан».

Допомогу для нацгвардайців збирали всією громадою Любешівського району. Сільські та селищна ради, релігійні громади різних конфесій, підприємці, керівники підприємств та організацій і просто небайдужі громадяни району мішками з картоплею, упаковками круп, консервами, а також адресними посилками від батьків та родичів завантажили великовагову фуру, яку надали безкоштовно підприємці району. Вона й доставила допомогу хлопцям на Миколаївський полігон. Також бійці 51-ї механізованої бригади дуже попросили земляків передати їм полотна держаного прапора, яких там вкрай не вистачає (ще одна допомога наших підприємців). І вже до вечора суботнього дня вони майоріли над полігоном.

Блaгoдiйний вaнтaж, який супроводжували голова Любешівської районної ради Нагорний Петро Никонович, голова Любешівської райдержадміністрації Кух Олег Іванович та настоятель Свято-Михайлівського храму с. Седлище отець Ростислав, був дoпрaвлений  дo Миколаєва без затримок.

Протягом всього шляху, а це 970 км, які було подолані, люди ставилися з розумінням, терпимістю та повагою.

Районна рада від імені Любешівської територіальної громади висловлює щиру вдячність усім жителям району, які відгукнулися на прохання про підтримку нашої національної гвардії.

2014-06-16
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх