«Почесний громадянин Волині» (посмертно)

13 жовтня 2020 року , відбулось засідання чергової 41 сесії районної ради, яка в переддень святкування Дня Захисника України розпочалась хвилиною мовчання за загиблими воїнами.

Голова районної ради Петро Нагорний та голова райдержадміністрації Юлія Подерня-Масюк вручили посвідчення «Почесного громадянина Волині» (посмертно) та пам`ятні статуетки родичам загиблих.

Рішенням Волинської обласної ради від 10.09.2020 року №31/3 присвоєно звання «Почесний громадянин Волині» (посмертно).

1. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові присвоїти звання «Почесний громадянин Волині» (посмертно) загиблим (померлим) жителям області (учасникам АТО/ООС):

– Корцю Роману Миколайовичу (загинув 14 липня 2015 року поблизу міста Горськ Луганської області);

– Пасевичу Івану Григоровичу (загинув 16 серпня 2014 року у селі Красне Сорокинського районуЛуганської області);

– Трохимуку Юрію Васильовичу (загинув 14 липня 2014 року поблизу села Черемшине Довжанського району Луганської області);

– Хрупчику Івану Васильовичу (загинув 23 жовтня 2016 року поблизу селища Луганське Бахмутського району Донецької області).

2. За особисту мужність і героїзм, виявлені у боротьбі за незалежність, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові присвоїти звання «Почесний громадянин Волині» (посмертно) загиблим жителям області (учасникам Революції Гідності):

Гриневичу Едуарду Михайловичу (загинув 20 лютого 2014 року у місті Київ під час масових акцій громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року).

Як данина пам’яті про жертовний  внесок у мирне майбутнє усіх борців за волю і незалежність України, відбулось покладання квітів керівництвом району, депутатами районної ради та родичами загиблих до обеліску Скорботної матері, пам’ятних знаків загиблим в зоні АТО жителям району та Героям Небесної Сотні, воякам ОУН-УПА та до плит воїнів-афганців.

2020-10-15
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх