СКЛИКАЄТЬСЯ ЧЕРГОВА 41 СЕСІЯ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до розпорядження голови Любешівської районної ради від 21 вересня 2020 року № 41-р, 07 жовтня 2020 року скликається чергова сорок перша сесія Любешівської районної ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів виноситься 9 питань, зокрема:

  1. «Про інформацію начальника Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області про стан дотримання законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності за І півріччя 2020 року».
  2. «Про інформацію начальника Любешівського відділення поліції Камінь – Каширського ВП ГУНП у Волинській області щодо стану боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за І півріччя 2020 року».
  3. «Про стан будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг у Любешівському районі».
  4. «Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 36/21 «Про районний бюджет на 2020 рік»».
  5. Інші питання.

З проєктами рішень можна ознайомитися на офіційному сайті Любешівської районної ради (lbsrada.gov.ua) на сторінці «Діяльність ради – Проєкти рішень».

На сесію районної ради запрошуються голова райдержадміністрації, доповідачі згідно порядку денного, представники засобів масової інформації.

Сесія відбудеться в залі засідань адміністративного будинку.

Початок о 10.00 год.

2020-09-21
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх