17 вересня у селах Бірки та Вітуле тимчасово припинять газопостачання.


17 вересня 2020 року в зв’язку з проведенням спеціалістами AT «Волиньгаз» ремонтних робіт, а саме заміна газового обладнання (ШРП) у відповідності до затвердженого плану розвитку AT «Волиньгаз» на 2020 рік у селах Бірки та Вітуле Любешівського району буде припинено газопостачання з 08:00 год до 17:00 год.


За вказаними адресами мешкає Бірки-335 абонентів, Вітуле – 62 абоненти, загальна кількість – 397 абонентів.


В ході робі буде виконана заміна газового обладнання (ШРП) у відповідності до затвердженого Плану розвитку AT «Волиньгаз». Проведення даних робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті.


Виходячи з помешкання перекрийте крани перед газовими приладами! Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу у побуті!


Відновлення газопостачання відбудеться 17 вересня 2020 року, після завершення ремонтних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях та відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ “Волиньгаз Збут” та плату за розподіл (доставку) природного газу AT «Волиньгаз».

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Фахівець з адміністративної діяльності П.Є. Болібрух

2020-09-15
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх