ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ПЕТРА НАГОРНОГО З ДНЕМ ФІЗКУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени та шанувальники.

Це свято відзначається щорічно у другу суботу вересня і об’єднує під своїми знаменами людей різних вікових груп, професій і інтересів, які своєю діяльністю популяризують здоровий спосіб життя та формують здорову націю.

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Любешівський район, і ми пишаємося Вашими, шановні земляки, досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов.

Зичу спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни.

В цей святковий день щиро бажаю усім міцного здоров’я, спортивного довголіття, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, непохитного терпіння, успішного подолання всіх перешкод на шляху отримання високих спортивних здобутків удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

З повагою

Голова Любешівської районної ради           Петро НАГОРНИЙ.

2020-09-11
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх