ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ПЕТРА НАГОРНОГО З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається  День підприємця. Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива.

Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати бізнес.

Сьогодні за малим і середнім підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Без діяльності підприємців взагалі важко уявити собі існування нашого суспільства, адже від успішного розвитку підприємництва й збільшення на цій основі надходжень до державного і місцевих бюджетів залежить якість здійснення економічних та соціальних реформ в Україні, розвиток та подальші перспективи нашого краю.

Шановці підприємці району!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Бажаю завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне – поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків!

Міцного здоров’я вам, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових проєктів! Нехай особисті здобутки і досягнення прискорюють економічний розвиток нашого Любешівського району.

Миру, добробуту, злагоди вам і вашим родинам, нових успіхів та здобутків, здійснення всіх мрій і задумів.

 З повагою голова районної ради         Петро НАГОРНИЙ

2020-09-06
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх