ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ПЕТРА НАГОРНОГО З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА 29-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні жителі Любешівського району!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди великих національних свят нашої держави – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь. Багато поколінь українців віддали та віддають своє життя, щоб сьогодні в усіх куточках нашої країни майорів Державний Прапор України.

Найдорожчою цінністю для кожного народу є державна незалежність.

Україна вже 29 років незалежна держава, яку визнав весь світ. Та і досі країна здає серйозний екзамен на мужність і зрілість. Події на сході України забирають життя воїнів-патріотів, які відстоюють наш суверенітет і територіальну цілісність.

День Незалежності – це свято пам’яті про покоління наших предків, що творили історію і боролися за державність. Нам, їхнім нащадкам, випало на долю жити в соборній суверенній Україні і ми повинні зробити все, щоб зберегти незалежність нашої країни.

Шановні любешівці! Бажаю Вам та Вашим родинам миру, доброго здоров’я, довгих і плідних років життя, щастя і добробуту в оселях.

Нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним !

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою голова районної ради Петро Нагорний

2020-08-23
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх