Нехай пам’ять про нього буде вічною!

16 серпня виповнюється шоста річниця загибелі уродженця села Залізниця, заступника командира 3-ї роти 80-ї аеромобільної бригади старшого лейтенанта Івана Пасевича.

Він загинув за волю і незалежність України. Пішов з життя раптово, молодим і в розквіті сил.

Довідково:

Пасевич Іван Григорович – народився в с.Залізниця, Любешівського району, Волинської області 25 листопада 1989 року. Після закінчення Залізницької ЗОШ вступив на факультет високомобільних десантних військ Академії сухопутних військ ім. П.Сагайдачного у м.Львові. Вирушив на Схід у складі 80-ої аеромобільної бригади, де проходив офіцерську службу. Був замінений в ході ротації, але не зміг залишити без допомоги своїх бійців в оточеному аеропорту Луганська і повторно вирушив в зону АТО. Він був кандидатом у майстри спорту з рукопашного бою, здобував магістерський ступінь за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою».

Загинув 16 серпня 2014 року при виконанні завдання з бойовим підрозділом близько 23 години, накривши своїм тілом 2-х побратимів в с.Красне Луганської області. Залишились – батьки, дружина та маленька донька.

Указом Президента України №144/2015 від 14 березня 2015 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» III ступеня (посмертно), та нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно), а також присвоєно звання «Почесний громадянин району» (посмертно). У Львові на Личаківському цвинтарі на полі почесних поховань №76 встановлено пам’ятний хрест про загиблого героя. У місцевій школі, де навчався Іван Пасевич, відкрито меморіальну дошку, а у Володимир-Волинському педагогічному технікумі встановлено пам’ятний меморіал.

Він знайшов вічний спокій у рідній землі. І відійшов у вічність заради свободи України, заради щасливої долі нашого народу.

Пам’ятаймо про це!

 

2020-08-16
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх