У НАШІЙ ПАМ’ЯТІ ВОНИ НАЗАВЖДИ …

14 липня 2014 та 2015 років – відтепер ці дати в історії Любешівського району вписані чорними рядками. Адже саме 14 липня, різницею рівно в рік загинули Юрій Трохимук із села Залаззя та Роман Корець із Люб’язя.

Юрій Трохимук був призваний в першу хвилю мобілізації у 2014 році спочатку на Рівненський полігон, а пізніше – на Широкий Лан Миколаївської області. Молодший сержант, заступник командира взводу-командир відділення 51-ої окремої механізованаї бригади. Загинув Юрій під час переміщення в колоні пострілом ПТРК в районі села Черемшине Луганської області.

Корець Роман був мобілізований до Збройних сил України (703-й інженерний полк) 9 серпня 2014 року та був призначений заступником командира військової частини із озброєння. Брав участь у виконанні завдань інженерного забезпечення на території Донецької та Луганської областей.

Відслуживши рік у зоні так званого АТО, Роман вже готувався повернутися додому. Проте 14 липня 2015 року біля населеного пункту Золоте Луганської області за чотири дні до мобілізації під час виконання робіт по фортифікаційному обладнанню (потрапив з побратимами в пастку із повалених дерев) старший лейтинант загинув.

Поховані хлопці на кладовищах у своїх рідних селах.

Указом Президента України «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджені орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Проходять роки, але пам’ять про Героїв  буде завжди жити у серцях земляків та всіх українців, адже вони віддали своє життя за нашу вільну, незалежну Україну.

Слава Україні! Героям Слава!

2020-07-14
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх