ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ПЕТРА НАГОРНОГО З НАГОДИ Дня медичного працівника

Дорогі медичні працівники!

З нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку Ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Ваш надзвичайний професіоналізм і патріотизм, надважка щоденна копітка праця на межі самозабуття є прикладом для наслідування.

Особливо це відчувається сьогодні, коли медичні працівники стоять на передовій у боротьбі з пандемією коронавірусу. Життя показує, що Ваша свідомість та самопожертва приносить реальні результати і дякуючи злагодженій роботі медичних установ району ситуація з пандемією є контрольованою. Низький уклін Вам за це!

Від усього серця вітаємо Вас з професійним святом і бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою,

голова районної ради Петро НАГОРНИЙ

2020-06-21
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх