Оперативна інформація щодо коронавірусної інфекції на території Любешівського району. 11 червня

Упродовж останньої доби надійшли результати відібраних аналізів щодо підтвердження коронавірусної інфекції відносно 7 жителів Любешівського району, з яких 5 –результат позитивний, 2 – негативний.

Офіційно підтверджені випадки захворювання на COVID – 19 у 5 осіб, а саме : с. Проходи (1 особа), с. Дольськ (1 особа), смт Любешів (1 особа) та с. Люб’язь (2 особи).

За весь період спостереження станом на 11 червня 2020 року COVID-19 зареєстровано у 13 жителів Любешівського району, з них 4 одужали.

На момент проведення епідрозслідування загальний стан усіх хворих легкого ступеню. Хворі перебувають на амбулаторному лікуванні КНП «Любешівська ЦПМСД» з дотриманням ними зобов’язань визначених інформованою  згодою в період  самоізоляції.

За осередками встановлено епідеміологічне спостереження, визначається коло контактних, проводяться заходи із запобігання поширення захворювання, локалізації та ліквідації вогнищ.

За попередню добу надійшло повідомлення про підозру на COVID-19 у двох осіб. Зразки біологічних матеріалів будуть відібрані та  доставлені до вірусологічної лабораторії ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» для визначення наявності COVID-19 методом ПЛР. Особи перебувають під спостереженням сімейного лікаря.

Очікуємо результатів аналізів відносно 27 осіб, щодо яких повідомляли на сайті РДА попередньо.

Відділ правового забезпечення та з питань
діяльності керівництва апарату райдержадміністрації

2020-06-11
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх