Щодо ситуації у зв’язку із виявленим новим випадком коронавірусної інфекції в районі

Шановні жителі Любешівського району!

Послаблення карантину негативно позначилось на вжитих заходах, адже сьогодні в Україні офіційно підтверджено рекордну кількість захворювання на коронавірусну інфекцію – 588 випадків.

До сьогоднішнього дня ситуація і у нашому районі щодо виявлених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію була більш обнадійливою у порівнянні з іншими районами Волинської області.

Майже щодня на веб-сайті РДА та у соціальній мережі Фейсбук ми повідомляли про виявлені особи з підозрою на коронавірусну інфекцію та з надією чекали що результати не підтвердяться. Оптимістичний настрій супроводжував нас ось уже більше двох місяців. Ми разом дотримувались карантину та надіялись що все-таки ця біда нас не застане.

Але кожен з нас розумів, що такий хворий може з`явитися будь-якої миті.

Так, станом на 04 червня результати аналізів засвідчили наявність коронавірусної інфекції у працівниці Любешівської районної державної адміністрації, яка проживає в с. Зарудче. На даний час проводяться усі протиепідемічні заходи за місцем проживання хворої та по місцю її роботи, також вивчається коло контактних з нею осіб. Медики проводять обстеження та забір матеріалів в осіб, які є контактними із хворою для ПЛР-тестів.

У зв’язку із виявленим випадком респіраторного захворювання та необхідністю вжиття термінових заходів щодо вивчення ситуації з виявленим випадком та проведення усіх необхідних заходів щодо запобігання поширенню надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру, сьогодні проведено позачергове засідання Любешівської місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

Комісією вирішено: Любешівській районній раді – власнику адмінприміщення, вжити заходів щодо закриття приміщення на карантин до 10 червня 2020 року та провести дезінфікуючі заходи у місцях загального користування адмінприміщення.

Усім керівникам установ, організацій, які здійснюють свою діяльність у адмінприміщенні: Любешівській районній раді, Любешівській райдержадміністрації, Любешівській селищній раді, управлінню соціального захисту райдержадміністрації, Любешівському районному сектору управління державної міграційної служби України у Волинській області, відділу у Любешівському районі Міжрайонного управління у Камінь-Каширському та Любешівському районах Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, управлінню державної казначейської служби України у Любешівському районі Волинської області, комунальному підприємству «Ахітектурно-планувальне бюро», ТзОВ «Волинська друкарня» доручено вжити заходів щодо організації роботи установ до 10 червня 2020 року на дистанційній або іншій формі роботи.

Разом з цим, рішенням комісії до 10 червня 2020 року заборонено на території району роботу закладів громадського харчування, місць масового відпочинку, автостанції та ринку в смт Любешів.

Ми зіткнулися із незвичною ситуацією, невідомо, які наслідки матиме поширення коронавірусної інфекції у нас в районі, але в жодному разі нам не варто піддаватися паніці, достовірну інформацію бажано отримувати із офіційних джерел, в тому числі щоденно після 10.00 год. на веб-сайті райдержадміністрації та у мережі Фейсбук.

 

Відділ правового забезпечення та з питань
діяльності керівництва апарату райдержадміністрації

2020-06-04
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх