З Днем Перемоги дорогі земляки!

День Перемоги навіки пов’язаний з весною, з народженням та розквітом життя. Цей дійсно святий день викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та водночас добра нагода для того, щоби знову звернути свій погляд на недавню історію та винести з неї уроки для майбутнього.

Ця перемога була завойована дорогою ціною – мільйони солдат армій антигітлерівської коаліції, бійців руху опору та національно-визвольного руху полягли у збройній боротьбі, мільйони мирних жителів загинули від дій окупантів і були знищені у таборах смерті.

Схиляючи голови перед їхньою пам’яттю, ми повинні гідно вшановувати подвиг кожного, хто зі зброєю в руках, працею в тилу або в інший спосіб боровся із фашизмом. Офіційні заходи, вітання раз у рік з нагоди Дня Перемоги мають змінитися щоденною турботою про наших ветеранів. У цьому і є завдання влади різних рівнів. Людина, її життя, добробут, патріотизм та відстоювання інтересів українського народу – є основними уроками для всіх нас з погляду історії. Велика Перемога об’єднує нас і робить Україну сильнішою.

З нагоди шістдесят дев’ятої річниці Перемоги, від імені районної ради, депутатського корпусу району бажаю всім ветеранам, жителям територіальної громади мирного неба над нашою священною землею, добра і благополуччя, перемогти негаразди сьогодення і спільними зусиллями збудувати краще майбутнє.

Слава Україні!

titul

 

2014-05-08
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх