З нагоди Міжнародного дня захисту дітей голова районної ради відвідав підопічну над якою встановлено патронат.

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. В Україні цей день святкується із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов’язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Вже стало доброю і гарною традицією на Любещівщині зустрічі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей–вихованців дитячих будинків сімейного типу та їхніх батьків–вихователів над якими встановлено патронат.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, кожного року, керівники установ, організацій та підприємств району, відвідують родини своїх підопічних на місцях.

Так, у день свята від виконавчого апарату Любешівської районної ради, голова Петро Нагорний вручив солодощі та подарунки Ніколаєвій Марині, дитині, яка виховується у прийомній сім’ї Ковалик Ярослава та Людмили  в с. Седлище.

2020-06-01
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх