ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ПЕТРА НАГОРНОГО ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Шановні учні, вчителі, батьки! Дорогі випускники!

 

Сердечно вітаю вас зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року.

Воно завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Цьогоріч свято останнього дзвоника, на жаль, не збере шкільні родини разом в урочистій атмосфері. Та й цей навчальний рік не був схожим на інші. Усім бракувало спілкування, шкільних зустрічей, веселих перерв. Втім, чергову сходинку в освоєнні знань подолано.

Дорогі випускники! Попереду у вас – старт у самостійне життя, великі перспективи практичної реалізації набутих знань, досягнення вершин дорослого життєвого шляху. Отож, шановні юнаки та дівчата, бажаю вам непохитної віри у себе, лише власним розумом та власними руками творити своє майбутнє, будувати цивілізовану українську державу.

Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів знаменується не тільки отриманими оцінками, а й початком улюблених канікул. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним та цікавим, сповненим яскравих вражень.

Шановні вчителі! Дякую вам за вашу працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви даєте своїм вихованцям у таких непростих викликах сьогодення. Бажаю вам міцного здоров’я, життєвих сил і подальших успіхів на освітянській ниві.

Хочу привітати також батьків і побажати всім здоров’я, сімейного благополуччя та щасливого майбутнього вашим дітям.

.

З повагою голова районної ради                                             Петро Нагорний

2020-05-29
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх