21 травня – День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію.   Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Останнім часом вишиванка стала своєрідним символом патріотизму і любові до своєї країни. Багато її люблять за стильність і унікальність, адже кожен вишитий на ній візерунок має свій символ і значення.

Вишита сорочка – свого роду оберіг, символ здоров’я, добробуту та краси, щасливої долі й родової пам’яті, любові та святковості. Коли кажуть, що людина народилася в сорочці, мають на увазі, що це – щаслива людина.  

Цьогоріч в період пандемії кононавірусу не залишаймося байдужими до національного свята – День вишиванки 2020, присвятімо  цей день нашій українській родині та родоводу. Пандемія дала можливість зупинитись та осмислити, що насправді важливо – турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного, адже кожен український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна.

Бажаю усім нам милуватися рідною землею, не цуратися свого та пишатися тим, що ми – українці.

2020-05-21
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх