ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ПЕТРА НАГОРНОГО З ДНЕМ МАТЕРІ

Дорогі наші матері!

Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом – Днем Матері!

Немає більш рідної людини, ніж мама, яка дала нам життя, навчила мудрості й благословила на добрі справи та починання. Уроки матері залишаються головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – надійним оберегом.

У цей святий для кожного з нас день низько вклоняюся й щиро дякую вам, дорогі наші матері, за вашу любов, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю.

Найщиріші слова подяки адресую багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими матерями для дітей-сиріт. Ви – уособлення доброти, милосердя й шляхетності, ви піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі.

Це велика відповідальність – виростити своїх дітей гідними громадянами української держави. Нехай нагородою вам стане любов ваших дітей та їхня щаслива доля.

Від усієї душі бажаю усім матерям ніколи не знати труднощів та невдач, залишатися найкращими матусями з добрим серцем, наповненим великою любов’ю до своїх дітей та щирою гордістю за їхні перемоги.

Здоров’я вам, миру, родинного тепла, добробуту і впевненості у прийдешньому дні. Господнього благословення вам і вашим родинам!

З повагою голова районної ради                                             Петро Нагорний

Facebook
2020-05-10
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх