У День пам’яті та примирення вшанували загиблих українських воїнів

Сьогодні, 8 травня 2020 року, в День пам’яті та примирення та напередодні 75-ї річниці Перемоги над нацизмом на Любешівщині вшанували загиблих українських воїнів під час Другої світової війни.

Карантинні обмеження внесли істотні корективи в цьогорічні заходи. Відтак, відзначення пам’ятних та важливих для кожного українця дат проходять без масових зібрань.

Втім, у своїх думках ми віддаємо шану усім, хто здобув Перемогу над нацизмом, людям старшого покоління, які пройшли через тяжкі випробування.

Представники влади, а саме заступник голови районної ради Марія Чикида, голова райдержадміністрації Юлія Подерня-Масюк, та голова селищної ради Олег Кух  поклали квіти до пам’ятних знаків, пов’язаних із подіями Другої світової війни та новітньої історії України: обеліску Скорботної матері, до плит загиблих воїнів-афганців, пам’ятних знаків загиблим в зоні АТО жителям району та Героям Небесної Сотні, воякам ОУН і УПА.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у Другій світовій війні та тих, хто віддав своє життя за Україну.

2020-05-08
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх