Вічна пам’ять достойному сину України…

Сьогодні, 24 квітня виповнилося б 39 років Роману Корцю, герою Любешівщини та всієї України.

До війни Роман Корець працював у Любешівському районному відділі освіти. Родом із  села Люб’язь, де  мешкають його батьки. Побудував власний будинок у с. Зарудчі, де нині проживають  дружина з двома доньками.

Роман уже готувався до повернення додому. Родина вислала йому речі, в яких мав приїхати на Любешівщину, але побачити рідних йому не судилося.  Загинув 14 липня 2015 р. близько 8.40 під час виконання робіт з фортифікаційного обладнання у районі м. Золоте.

Указом Президента України № 568/2015 від 5 жовтня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Аби вшанувати подвиг свого земляка, голова районної ради Петро Нагорний та голова Любешівської райдержадміністрації Юлія Подерня-Масюк   відвідали та поклали квіти до могили загиблого учасника АТО.

Герої не вмирають – вони просто з нами не живуть! Всі ми маємо пам’ятати про це. Роман Корець, герой за людськими й Божими законами, бо сповна виконав свій патріотичний обов’язок перед Батьківщиною.

 

2020-04-24
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх