Вітання голови районної ради з Великоднем

Шановні жителі району!

Сердечно вітаю вас зі Світлим Христовим Воскресінням, головним святом православного люду.

Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрими, милосердними, терплячими, благородними один до одного.

У цей день ми дякуємо Господу за те, що у дні випробувань відчували його захист і підтримку. У світлий Великдень звертаємось до Спасителя зберегти нашу незалежність, окріпити нас єдністю та силою духу, любов’ю до Бога, ближнього та до матері нашої України.

Я глибоко переконаний, що складні випробовування, які випали на долю всього українського народу, повинні об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими. У найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас, відчували його захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

Вітаючи усіх вас з цим великим святом від усього серця бажаю кожній родині  душевної чистоти і гармонії, миру та спокою.  Дай вам Боже, щоб з щирою молитвою у ваш дім світлим гостем завітала Господня ласка , подарувала  кожному від малого до літнього міцне здоров’я, чистоту помислів і вчинків, удачу і всілякі гаразди на цілий рік.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями

Голова районної ради Петро НАГОРНИЙ

2020-04-18
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх