Звернення голови районної ради до жителів Любешівського району

 Шановні краяни!

Вперше звернувся до Вас за допомогою у 2014 році, коли чума «руського міру» сунула на українську землю. Тоді згуртувавшись, дякуючи всім українцям, любешівцям зокрема, волонтерам, усім небайдужим, ми допомогли Збройним Силам України, вберегли їх і вистояли.

Біль утрат, окуповані території, сотні полонених українців – все це ми пережили. І хоча, результат не зовсім такий, як хотілося б, ми зберегли свою державу – Україну.

Сьогодні наша нація і любешівці, зокрема, мають інше випробування, «іншу чуму», яка рухається до нас з усіх сторін. Її назва – «пандемія COVID-19». І знову на передовій: медики, волонтери, небайдужі українці. І коли у 2014 році ми розуміли, коли і з якого боку вдарить ворог, то зараз – це може бути де завгодно і у будь-яку мить.

На даний час ми разом з Вами вже вистояли певний період епідемії, і зареєстрованих випадків на Любешівщині немає.

Я впевнений, що залишилося витримати зовсім небагато. Але все буде залежати від нас, від нашого розуміння і витримки, від відповідальності за збереження свого життя, життя своїх близьких, мудрих, виважених вчинків і кроків.

Напередодні Великодних свят закликаю і прошу Вас, бути свідомими, поберегти своє життя, життя своїх близьких, друзів, сусідів. Бережімо і життя тих людей, які сьогодні стоять на передньому краю цієї «чуми» – медичних працівників. Вони також мріють про відпочинок і свято, але змушені виконувати свою роботу. Побажаймо їм здоров’я, здоров’я їхнім сім’ям, здоров’я один одному. Помолімось!!!

Дослухаймося до свого розуму і проведімо ці Великодні свята разом зі своєю родиною вдома. Ну, а якщо обставини змушують Вас десь піти чи поїхати, не забувайте про захист і звичайне людське ставлення один до одного. Впевнений, що ці тимчасові моральні та матеріальні незручності ми скоро подолаємо.

Бережіть себе та своїх рідних, бережіть Україну.

І нехай Господь дарує Всім нам Божу ласку та Боже Благословення! Будьте здорові.

Щиро вітаю всіх Вас з прийдешнім святом Великодня!

З повагою голова Любешівської районної ради               Петро НАГОРНИЙ!

 

2020-04-17
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх