Вже сьогодні на Волині будуть ПЛР-тести визначення COVID-19

В області зібрано понад 140 млн грн, які будуть направленні на боротьбу з коронавірусом в регіоні. Вже сьогодні Волинь отримає ПЛР-тести, що дадуть змогу проводити лабораторні дослідження у місті Луцьку, не відправляючи зразки крові до Києва.

Про це розповіла заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак в ході онлайн-брифінгу, що відбувся сьогодні, 23 березня цього року. Участь у брифінгу взяли начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк та заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

Окрім цього, Волинь отримає експрес-тести, маски та дезінфікуючі засоби. За словами Ігоря Ващенюка, наявна в області кількість експрес-тестів дозволить ефективно працювати навіть, якщо ситуація буде загострюватися. Також отримаємо спеціальні комбінезони для медиків, які лікуватимуть хворих.

Визначено, що опорним медичним закладом, де прийматимуть найважчих хворих, буде Волинська обласна клінічна лікарня. Зокрема, перша хвиля госпіталізації хворих буде здійснюватися в другий корпус відділення в Боголюбах. Там є можливість додатково встановити 20 дихальних апаратів та є ізольовані палати. Головний корпус обласної лікарні у місті Луцьку також готується приймати хворих. Окрім цього визначено ще 19 медичних установ підготовлені та прийматимуть хворих по мірі необхідності.

Тетяна Щербак звернулася до журналістів з проханням не перекручувати факти та довіряти лише офіційним джерелам.

Відтак, щодня на офіційному сайті Волинської ОДА до 11.00 год буде з’являтися оперативна інформація про епідеміологічну ситуацію з поширення коронавірусу в області. Визначено коло осіб, які коментуватимуть ситуацію:

– заступниця голови Волинської ОДА – Тетяна Щербак;

– начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА – Ігор Ващенюк;

– начальник управління інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської ОДА – Каріна Мариневич;

– радник патронатної служби Волинської ОДА – Оксана Прокопчук.

Окрім цього, Тетяна Василівна вкотре наголосила, що усі повинні дотримуватися умов карантину:

«Карантин це не канікули та не відпустка. Уникайте скупчення людей, без потреби не виходьте на вулиці. Усе це допоможе зберегти наше життя та життя наших рідних».

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації

2020-03-23
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх