Відбулось позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ і НС

19 березня, в райдержадміністрації відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому керівниками установ та організацій району доведено про стан вжитих протиепідемічних заходів та обмежень для запобігання поширення коронавірусу COVID-19.

Щодо виконання карантинних обмежень – призупинено роботу КП «Любешівський ринок» Любешівської селищної ради та закладів загального користування. На сьогоднішній день усі павільйони зачинені, окрім тих, які здійснюють торгівлю продуктовими товарами та побутовою хімією.

Комісія звернулась до керівників релігійних громад в районі, які були запрошені на засідання, забезпечити дотримання протиепідемічних заходів під час карантину у храмах та провести відповідну роз’яснювальну роботу серед парафіян.

Члени комісії обговорили  алгоритм дій при підозрі на захворювання, спричинене коронавірусом та стан готовності закладів охорони здоров’я,  зокрема, щодо забезпеченості медичних працівників, прикордонників, поліцейських засобами індивідуального захисту на випадок спалаху епідемії. Тому, були дані відповідні доручення щодо проведення розрахунків на придбання у достатній кількості засобів індивідуального захисту, створення необхідного резерву дезінфікуючих засобів та медичних препаратів.

Працівниками поліції проводиться контроль за дотриманням обмежуючих заходів під час карантину та інформаційно-роз’яснювальна робота. Для ефективної протидії поширенню вірусної інфекції та покращення протиепідемічної ситуації правоохоронці закликають громадян дотримуватися обмежувальних заходів, не наражати на небезпеку себе та оточуючих. У разі виявлення порушень, працівниками поліції будуть вжиті вичерпні заходи в межах чинного законодавства.

Відділ правового забезпечення та з питань
діяльності керівництва апарату районної
державної адміністрації

2020-03-20
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх