Дорогі земляки, шановні християни!

1

Сердечно вітаю вас зі Світлим Христовим Воскресінням, головним святом православного люду.

Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрими, милосердними, терплячими, благородними один до одного.

Ми звертаємося в молитвах до Творця і просимо сил для втілення добрих починань во славу рідної Любешівщини задля благополуччя кожної людини. І це природно, бо тільки через духовність ми зможемо досягти гармонії, миру і злагоди в суспільстві. З Божої милості творяться добрі справи, втілюються нові задуми, об’єднуються люди, здатні своїми вчинками зробити життя кращим та світлішим.

У цей день ми дякуємо Господу за те, що у дні випробувань відчували його захист і підтримку. У світлий Великдень звертаємось до Спасителя зберегти нашу незалежність, окріпити нас єдністю та силою духу, любов’ю до Бога, ближнього та до матері нашої України.

Вітаючи усіх вас з цим великим святом від усього серця бажаю кожній родині  душевної чистоти і гармонії, миру та спокою.  Дай вам Боже, щоб з освяченою Паскою та щирою молитвою у ваш дім світлим гостем завітала Господня ласка , подарувала  кожному від малого до літнього міцне здоров’я, чистоту помислів і вчинків, удачу і всілякі гаразди на цілий рік.

Христос Воскрес!

 

 

Голова районної ради                                                        П.Н. Нагорний

 

2014-04-18
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх