Відбулося засідання чергової тридцять сьомої сесії Любешівської районної ради сьомого скликання.

17 березня 2020 року, під головуванням голови Любешівської районної ради Петра Нагорного відбулося засідання чергової тридцять сьомої сесії Любешівської районної ради сьомого скликання.

Цьому передувала робота  засідань президії та профільних постійних депутатських комісій, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

В роботі пленарного засідання чергової тридцять сьомої сесії із 34 депутатів, взяли участь 26 депутатів. Інші відсутні з поважних причин.

У роботі сесії взяли участь  голова райдержадміністрації, заступник голови районної ради, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади,  представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації та інші.

Депутати розглянули 28 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Любешівщини. Розпочали роботу із затвердження порядку денного сесії районної ради.

Депутати розглянули наступні питання:

 1. Про запит депутата районної ради Філюка М. Я. до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та ПАТ «Волиньобленерго» щодо відміни передоплати за електроенергію.
 2. Про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2019 рік. Про Програму економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2020 рік.
 3. Звіт про здійснення повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2019 рік.
 4. Про інформацію про результати діяльності Маневицької місцевої прокуратури на території Любешівського району за 12 місяців 2019 року.
 5. Про інформацію начальника Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області щодо стану боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2019 рік.
 6. Про результати виконання Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік. Про Програму забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2020 рік.
 7. Про стан сплати податків і зборів до місцевих бюджетів за 2019 рік.
 8. Про продовження на 2020 рік терміну дії Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та території Любешівського району на 2011–2019 роки.
 9. Про продовження на 2020 рік терміну дії Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016-2019 роки.
 10. Про результати виконання Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу в районі на 2019 рік.
 11. Про внесення змін до Районної програми виконання рішень суду на 2020-2021 роки.
 12. Про внесення змін до Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради на 2019-2020 роки.
 13. Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради.
 14. Про звіт директора комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради щодо діяльності з управління підприємством, розпорядження закріпленим за підприємством майномза ІІ півріччя 2019 року та І квартал 2020 року.
 15. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради на 2020 рік.
 16. Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Любешівська центральна районна лікарня Любешівської районної ради Волинської області».
 17. Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки.
 18. Про затвердження плану розвитку мережі закладів загальної середньої освіти Любешівської районної ради.
 19. Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки окремих військових формувань та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2020 році.
 20. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік.
 21. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 36/21 «Про районний бюджет на 2020рік».
 22. Про внесення змін до рішення Любешівської районної ради від 29. 01. 2018 року №22/4 «Про закріплення депутатів Любешівської районної ради сьомого скликання за виборчими округами».
 23. Про безоплатне прийняття майна з комунальної власності Любешівської селищної ради у спільну власність територіальних громад сіл, селища Любешівського району.
 24. Про затвердження списку присяжних Любешівського районного суду Волинської області.
 25. Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо перегляду запроваджених правил нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення у 2018 році.
 26. Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо відміни постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу.
 27. Про розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.
 28. Про заходи щодо запобігання поширенню на території району епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19.

З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Особливу увагу приділили питанню «Про заходи щодо запобігання поширенню на території району епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19». По даному питанню виступили: Фесик Сергій Іванович – голова райдержадміністрації; Мартинюк Віта Михайлівна – заступник начальника Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області; Загірний Сергій Вікторович − в.о. начальника відділу прикордонної служби «Дольськ»; Ланевич Наталія Анатоліївна – головний лікар КНП «ЦПМСД Любешівської селищної ради»; Іванів Богдан Васильович – директор КНП «Любешівська ЦРЛ» Любешівської районної ради.

Голова райдержадміністрації, у своєму зверненні наголосив, що запровадження карантину в Україні має запобігти масштабному поширенню коронавірусу COVID-19, тому керівникам установ, організацій району необхідно з максимальною відповідальністю поставитися до виконання покладених на них завдань, а жителям району – обмежити відвідування громадських місць та дотримуватися правил гігієни.

Слід зазначити, що КНП «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради включено до переліку однієї з госпітальних баз області, у якій зможуть надати першу допомогу у випадку захворювання на коронавірус. Під госпітальну базу на випадок виявлення осіб з ознаками COVID-19 визначено інфекційне відділення лікарні.

За інформацією головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради» Наталії Ланевич, усі АЗПСМ району забезпечені засобами медичного призначення, препаратами, антисептичними і дезінфікуючими засобами, закуплений спецодяг для лікарів. Очікують на поставку тест-систем на виявлення інфекції, спричиненої коронавірусом.

В.о. начальника відділу прикордонної служби «Дольськ» Сергій Загірний повідомив, що працівники прикордонної служби забезпечені засобами індивідуального захисту та засобами для перевірки температури громадян, і згідно з рішеннями РНБО та Уряду з 00.00 год. 16 березня 2020 року здійснюється обмеження пропускних операцій на державному кордоні України, прийнятими через пандемію хвороби COVID-19. Очікується подальше зменшення руху транспортних засобів через кордон.

За результатами розгляду питання прийнято рішення, яким визначені завдання щодо вжиття заходів з протидії поширенню на території району епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19.

По закінченню сесії голова районної ради  подякував усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання усіх поставлених на порядок денний питань.

Петро Никонович побажав присутнім та запрошеним міцного здоров’я, достатку, тепла і любові, стабільності, миру та благополуччя.

2020-03-18
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх