Керівництво області закликає не панікувати та усім дотримуватися карантинних заходів

Сьогодні, 16 березня 2020 року, в стінах облдержадміністрації відбувся брифінг керівництва ОДА та обласної ради щодо протидії поширення коронавірусної інфекції в області. Спікери: голова обласної ради Ірина Вахович, заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак та начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк.
За словами Тетяни Щербак, ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції на території області стабільна.

«У волинян, які були ізольовані з підозрою коронавірусу, інфекція не підтвердилася. Влада вживає усіх необхідних заходів, аби не допустити інфікування волинян. ОДА звертається до органів місцевого самоврядування відповідно до повноважень спільно з райдержадміністраціями невідкладно організувати проведення позачергових сесій місцевих рад, на яких розглянути питання щодо протидії поширенню на відповідній території коронавірусу», – розповідає Тетяна Василівна.
Окрім цього, органи влади рекомендують релігійним організаціям припинити богослужіння на термін карантинних заходів. Бізнес у цей непростий період має бути дійсно соціально відповідальним та по можливості перевести своїх працівників на дистанційну форму роботи.

До слова, станом на сьогодні в Україні зафіксовано п’ять офіційно підтверджених випадків інфікування COVID-19. На Волині жодний випадок інфікування не підтвердився.

Управління інформаційної діяльності та цифрової трансформації облдержадміністрації

2020-03-16
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх