Відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району

У ході підготовки до пленарного засідання 37 чергової сесії районної ради, 13 березня, відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району.

Вів засідання голова постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району Кушнерик Олександр Миколайович. У  засідання, із 10  депутатів, участь взяли 9. Інші відсутні із поважних причин.

Учасниками засідання, запрошені:  Нагорний Петро Никонович – голова Любешівської районної ради, Фесик Сергій Іванович – голова райдержадміністрації, Чикида Марія Тимофіївна – заступник голови районної ради, Ковальчук Тамара Іванівна – керівник апарату райдержадміністрації, Смокович Тетяна Василівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації, Іванів Богдан Васильович – директор КНП «Любешівська ЦРЛ» Любешівської районної ради, Любеля Андрій Ярославович – начальник Любешівської ДПІ, Ратнівське управління ГУ ДПС у Волинській області, Божко Михайло Андрійович – головний спеціаліст сектору з питань розвитку території, земельних відносин та охорони дозвілля райдержадміністрації, Оласюк Зінаїда Василівна – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Муха Наталія Володимирівна – директор ПП «Редакція «Нове життя», сільські голови та інші.

На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:

 1. Про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2019 рік. Про Програму економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2020 рік.
 2. Звіт про здійснення повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2019 рік.
 3. Про стан сплати податків і зборів до місцевих бюджетів за 2019 рік.
 4. Про результати виконання Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік. Про Програму забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2020 рік.
 5. Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради.
 6.  Про звіт директора комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради щодо діяльності з управління підприємством, розпорядження закріпленим за підприємством майном за ІІ півріччя 2019 року та І квартал 2020 року.
 7. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради на 2020 рік.
 8. Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Любешівська центральна районна лікарня Любешівської районної ради Волинської області»
 9. Про продовження на 2020 рік терміну дії Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району.
 10. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік.
 11. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 36/21 «Про районний бюджет на 2020 рік».
 12. Про хід виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Любешівському районі за 2018 – 2019 роки.
 13. Про безоплатне прийняття майна з комунальної власності Любешівської селищної ради у спільну власність територіальних громад сіл, селища Любешівського району.

Жодне з питань не обійшлося без тривалого обговорення. Традиційно що найбільше часу депутати приділили  питанню внесення змін до районного бюджету, звіт про здійснення повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2019 рік та про стан сплати податків і зборів до місцевих бюджетів за 2019 рік,

З розгляду запропонованих питань членами постійної комісої були прийняті відповідні рішення.

 

2020-03-16
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх